اپلیکیشن رایگان محاسبه گر خورشیدی Go to product page

  • مدل کالا: a1
  • موجودی: در انبار
0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

شما می توانید از طریق لینک پایین اپلیکیشن محاسبه گر سیستم خورشیدی را کاملا رایگان دانلود نمایید.در صورت هرگونه سوال از نحوه کار کردن با اپلیکیشن با کارشناسان ما سوال خود را تلفنی و رایگان مطرح نمایید.این اپلیکیشن تنها برای کامپیوتر می باشد.نسخه اندروید آن

از قابلیت های اپلیکیشن توانایی محاسبه میزان پنل ، باطری ،شارژ کنترلر و اینورتر می باشد.یعنی شما تعداد لامپ های روشنایی،  تلویزیون همراه با ساعت روشن بودن را وارد می کنید،بعد اپلیکیشن میزان توان پنل و دیگر تجهیزات را برای شما محاسبه می کند.

دیگر خدمات ما:


برگذاری دوره آموزشی سیستم خورشیدی با نرم افزار پی وی سیستم

در این دوره شما با انواع سیستم خورشیدی و کاربرد آن آشنا می شوید . دوره شامل کارگاه آموزشی و همچنین آموزش نرم افزار پی وی سیستم می باشد.نحوه محاسبه و آشنایی با اجزا سیستم خورشیدی در سر فصل های این دوره می باشد.

سیستم خورشیدی چند سال است که در ایران بازار خوبی داشته و در اینده هم بازار بسیار عالی خواهد داشت و مشاغل طلایی به حساب خواهد آمد.شما می توانید با شرکت در این دوره سطح آگاهی خود را در ضمینه سیستم خورشیدی بالا برده و نحوه پیدا کردن بازار هدف را آموزش خواهید دید.

سولارسپهر پنل امید وار است با برگذاری چنین دوره هایی برای اشنایی و بکار گیری هر چه بیشتر سیستم خورشیدی در ایران  قدم هایی هرچند کوچک را بردارد.


به امید ایرانی سبز

جهت دریافت اپلیکیشن عدد 220 را در تلگرام به این شماره 09197173226  ارسال نمایید.